Orar semestrul IAnul universitar 2018-2019

Studii universitare de licenţă - ciclul I

Program de studii
Anul I
Anul II
Anul III
Educație fizică și sport - IF
Îndrumător: Lector univ.dr. Sava Adrian
Orar semestrul II
- -

Educaţie fizică şi sportivă - IF

-
Îndrumător: Lector univ.dr. Milon Alexandra
Orar semestrul II
Titluri si teme de licenţă
Îndrumător: Prof.univ.dr. Acsinte Alexandru
Orar semestrul II
Titluri lucrari de licența promoția 2019

Sport şi performanţă motrică - IF

-
Îndrumător: Asist.univ.dr. Vorovenci Carmina
Orar semestrul II
Titluri si teme de licenţă
Îndrumător: Lector univ.dr. Pavel Silviu
Orar semestrul II
Titluri lucrari de licența promoția 2019

Kinetoterapie şi motricitate specială - IF

Îndrumător: Conf.univ.dr. Ochiană Gabriela
Orar semestrul II
Îndrumător: Lector univ.dr. Popa Cristina
Orar semestrul II
Titluri si teme de licenţă
Îndrumător: Conf.univ.dr. Rață Marinela
Orar semestrul II
Titluri lucrari de licența promoția 2019

Terapie ocupaţională - IF

Îndrumător an: Conf.univ.dr. Sandovici Anișoara
Orar semestrul II
Îndrumător an: Lector univ.dr. Anghel Mihaela
Orar semestrul II
Titluri si teme de licenţă
Îndrumător an: Conf.univ.dr. Raveica Gabriela
Orar semestrul II
Titluri lucrari de licența promoția 2019

Educaţie fizică şi sportivă - IFR

Îndrumător: Lector univ.dr. Galeru Ovidiu
Îndrumător: Asist.univ.dr. Ciuntea Lucian
Orar semestrul II
Titluri si teme de licenţă
Îndrumător: Lector univ.dr. Ciocan Cătălin
Orar semestrul II
Titluri lucrari de licența promoția 2019

Kinetoterapie şi motricitate specială - IFR

Îndrumător: Lector univ.dr. Șlicaru Adina
Îndrumător: Lector univ.dr. Lupu Gabriel
Orar semestrul II
Titluri si teme de licenţă
Îndrumător: Lector univ.dr. Cristuță Alina
Orar semestrul II
Titluri lucrari de licența promoția 2019

Studii universitare de master - ciclul II    

Program de studii
Anul I
Anul II

Activități motrice curriculare și de timp liber - IF

Îndrumător: Lector univ.dr. Drăgoi Cristian
Orar semestrul II
Titluri şi teme de disertaţie
Îndrumător: Prof.univ.dr. Ababei Radu
Orar semestrul II
Titluri lucrari de disertație promoția 2019

Performanţă sportivă - IF

Îndrumător: Conf.univ.dr. Șufaru Constantin
Orar semestrul II
Titluri şi teme de disertaţie
Îndrumător: Lector univ.dr. Ochiană Nicolae
Orar semestrul II
Titluri lucrari de disertație promoția 2019

Kinetoterapie în educare și reeducare funcțională - IF

Îndrumător: Conf.univ.dr. Culea Cătălina
Orar semestrul II
Titluri şi teme de disertaţie
Îndrumător: Conf.univ.dr. Dobreci Lucian
Orar semestrul II
Titluri lucrari de disertație promoția 2019

Studii de conversie profesională EFS

 Program de studii
Anul I
Anul II

Educație fizică și sportivă - IF

Îndrumător: Prof.univ.dr. Dobrescu Tatiana
Orar semestrul II
Titluri și teme de absolvire
Îndrumător: Prof.univ.dr. Mârza-Dănilă Dănuț-Nicu
Orar semestrul II
Titluri lucrari de absolvire promoția 2019